Tavs Ziedu Piegādes Serviss! 

Ziedu piegāde Rīgā un Latvijā! 

Ziedu piegāde Rīgā bezmaksas!

Ziedi un dāvanas jūsu izvēlei! 

tālrunis ziedu piegādes pasūtīšanai +371 28458668, info@flowersriga.lv
Šodien vārda diena: Dailis, Herberts, Umberts Rīt: Ēriks, Inese, Inesis

ziedu piegāde kopš 2006.gada Izcilas kvalitātes ziedi un nemainīgi kvalitatīva ziedu piegāde
Ziedu piegāde
Uzņēmumiem

Vēlaties apsveikt ar ziediem savas darbinieces? Uzticiet rūpes par ziediem mums!

Zvaniet vai uz e-pastu info@flowersriga.lv sūtiet informāciju par to, cik daudz, kādus ziedus vai ziedu pušķus vēlaties saņemt. Mēs dosim jums speciālo piedāvājumu un nodrošināsim arī piegādi. Pie mums ir elastīga apmaksas pieeja - kartes, Pay Pal, pārskaitījums, skaidra nauda. Veiciet pasūtījumu jau savlaicīgi un saņemiet īpašu cenu!

ZIEDI AR PIEGĀDI VAIRUMĀ!!!

AKTUĀLI!!! PATREIZ ATLAIDE LĪDZ 20% BIZNESA KLIENTIEM SLĒDZOT GADA APKALPOŠANAS LĪGUMU!  

Vajag jau šodien? Visērtāk un visātrāk? Aizpildiet pasūtījuma formu, kas atvērsies pēc tam, kad nospiedīsiet uz izvēlētā pušķa.

Izvēlieties apmaksu - ar kredītkarti (ja jums ir uzņēmuma karte) - vai ar pārskaitījumu un ievadiet Jūsu rekvizītus. Jums uzreiz pienāks apstiprinājuma vēstule ar rēķinu pielikumā. Apmaksājiet to un nosūtiet uz info@flowersriga.lv ziņu par samaksu. Jūsu pasūtījums ir pieņemts izpildei!

 
Patika saņemtais pušķis? Ievies FLOWERSRIGA.LV pakalpojumu savā uzņēmumā un iegūsti iespēju bez maksas nosūtīt vienu ziedu pušķi savam tuvākajam! 
Divas produktīvākās sadarbības formas uzņēmumiem:
PIRMĀ:
FLOWERSRIGA.LV ar prieku uzņemas aprūpēt uzņēmumam svarīgus Jubilārus (labākos darbiniekus, vērtīgus klientus, svarīgus sadarbības partnerus) ilgstošā periodā!

1. Jūs sagatavojat apsveicamo sarakstu ar adresēm un datumiem visam gadam.

2. Sadalat sveicamos A B C kategorijās pēc nozīmīguma. Izlemjat budžetu. (Atceraties par piegādes izmaksām, kas katrai pilsētai ir atšķirīgas! Rīga 5.90 LVL) 

3. Izskatiet mūsu katalogus un izvēlaties katrai kategorijai 1 stila pušķa paraugu (izstrādājam arī individuālus paraugus) 

4. Sūtiet pieprasījumu uz e-mail info@flowersriga.lv ! Zvaniet: +371 67322081

5. Slēdzam individuālu sadarbības līgumu, kam pielikumā Jūsu saraksti un izvēlētie pušķi. Darbs var sākties! Apmaksa ar pārskaitījumu pēc pavadzīmes.

Ir laiks teikt "PALDIES!" tiem, kas strādā ar Jums un strādā Jūsu labā! Izdari to ar ziediem!

OTRĀ:

FLOWERSRIGA.LV ar prieku uzņemas aprūpēt uzņēmuma telpas, regulāri piegādājot svaigus ziedus ofisiem, bankām, tirdzniecības centriem, skaistumkopšanas saloniem u.c. Reizi mēnesī floristi maina ziedu trauka dizainu. Greznu un kvalitatīvu moderna dizaina ziedu trauku īre par minimālu cenu! 

1. Nofotografē vai aptuveni uzzīmē (norādot izmērus un krāsas) un atsūti mums vietu, kur vēlaties regulāri novietot ziedus. 

2. Kādas vāzes pieejamas uzņēmumā?

3. Izlemiet kāds ir Jūsu 1 mēneša budžets. Piegāde Rīgā 5.90 LVL  

4. Sūtiet pieprasījumu mums uz e-mail info@flowersriga.lv ! Zvaniet: +371 67322081

5. Floristi sagatavos Jūsu budžetam atbilstošu piedāvājumu. Kad pušķi, kad tikai griezti ziedi, augstvērtīgu trauku īre - elestīgs cenas risinājums.

Ir laiks teikt "PALDIES!" tiem, kas strādā ar Jums un strādā Jūsu labā! Izdari to ar ziediem!

Ziedu un ziedu kompozīciju iegāde, piegāde, izstrāde, uzstādīšana, telpu dekorēšana, skatuves noformēšana un dekorēšana u.c. Kurjers var piegādāt ziedus Jums vajadzīgajā datumā un laikā uz konkrētu adresi vai pasākumu.

Pievienojieties mūsu sadarbības partneru pulkam, draudzīgās cenas Jūs pārsteigs! 

Strādājam visās Latvijas pilsētās!

Ir laiks teikt "PALDIES!" tiem, kas strādā ar Jums un strādā Jūsu labā! Izdari to ar ziediem!

Uzņēmumi-sadarbības partneri:
ALĪNA SIA, ANNO SIA, BALTEX METAL, BANG&BONSOMER, BAO, BEHRENS CORPORATE FINANCE, EIROALIDADE, HANSABANKA, OLIMPIC CASINO LATVIA, PAREX, TELE2, LATVIJAS VALSTS MEŽI u.c.

 

 

Sākums

Rozes

Sarkanas rozes

Baltas rozes

Dzeltenas rozes

Rozā rozes

Oranžas rozes

101 roze

Dažādi ziedi

Grieztie ziedi

Ziedu kompozīcijas

Ziedu grozi

Par mums
Uzticams serviss
Par ziedu piegādi
Runā klienti
Uzņēmumiem
Nāc strādāt!
Apmaksa&Drošība
Kā samaksāt?
Kartes drošība

Ziedu piegāde
Ziedu piegāde Rīga
Ziedu piegāde Aizkraukle
Ziedu piegāde Alūksne
Ziedu piegāde Balvi
Ziedu piegāde Bauska
Ziedu piegāde Cēsis
Ziedu piegāde Daugavpils
Ziedu piegāde Dobele
Ziedu piegāde Gulbene
Ziedu piegāde Jēkabpils
Ziedu piegāde Jelgava
Ziedu piegāde Krāslava
Ziedu piegāde Kuldīga
Ziedu piegāde Liepāja
Ziedu piegāde Limbaži
Ziedu piegāde Ludza
Ziedu piegāde Madona
Ziedu piegāde Ogre
Ziedu piegāde Preiļi
Ziedu piegāde Rēzekne
Ziedu piegāde Saldus
Ziedu piegāde Talsi
Ziedu piegāde Tukums
Ziedu piegāde Valka
Ziedu piegāde Valmiera
Ziedu piegāde Ventspils


Atsauksmes
Laicīgi!!!
Paldies, ziedu pušķis bija saņemts laicīgi!!! Visu Jums jauku!!!
Paldies!
Paldies par labi paveikto darbu. Turpmak versishos pie jums.
Kontakti | Sākums | Ziedu piegādes serviss. Noteikumi | Lapas karte

Kādu dāvanu pasniegt dārgam un mīļam cilvēkam, lai izraisītu smaidu un prieku dvēselē? Vienalga cik skaista dāvana tā būtu, nekas nevar izraisīt tik siltas jūtas, kā no visas sirds uzdāvinātais svaigu, skaistu ziedu pušķis.

Ziedi kalpo par vislabākajiem starpniekiem divu cilvēku saskarsmē. Tie ir kā ceļveži mūsu dzīvē, sniedz mums prieku, atspoguļo emocijas, apliecina uzmanību. Tieši ziedu pušķi ir spējīgi bez vārdiem parādīt jūtas, kuras ir tik grūti izteikt citādi.

Ja esat nolēmis kādu sveikt ar ziediem, visērtākais un ātrākais variants ir ziedu pasūtīšana mūsu interneta veikalā ar piegādi adresātam. Te ir pieejams plašs katalogs, dažādi ziedu pušķu paraugi visiem dzīves gadījumiem, ziedu kompozīcijas, grieztie ziedi uz sakitu, krāšņi rožu pušķi, ziedu grozi dažādās cenu kategorijās. Veicam ārtu ziedu piegādi Rīgā un Rīgas apkaimē, Jūrmalā, Mārupē, Ādažos, Baltezerā un citur. Ziedu piegādi Rīgā kvalitatīvi un profesionāli veic mūsu kurjeru dienests.

Mūsdienu floristika no ziediem ļauj veidot ne tikai vienkārši pušķus, bet īstus mākslas šedevrus - burvīgas ziedu kompozīcijas. Baltas rozes, rotātas ar zaļumiem, lietišķas sarkanas tulpes, maigas rozā gerberas vai jautras margrietiņas – tie nav vienkārši ziedi, tie ir unikāli jūtu paudēji. 

Tomēr, liela nozīme ir tam, kam ir domāti ziedi, kā arī statusam. Vai ziedi tiks pasniegti draugam, kolēģim, biznesa partnerim, vai arī tuvam un mīļam cilvēkam. Vai tie būs ziedi maigos toņos sveikšanai ar bērniņa piedzimšanu, vai kaislīgi sarkanas rozes mīļotai Valentīna dienā. Kas attiecas uz tādiem svētkiem, kā Mātes diena, tad šis ir tas gadījums, kad var nopirkt ziedus atturīgā, bet mīļā kompozīcijā: pušķi ar rozā rozēm, alstromērijām, peonijām un ne tikai.

Par īpaši spilgtu, neaizmirstamu  un, tajā pašā laikā, maigu ziedu pušķi sapņo līgava. Un, lai radītu kāzu pušķi, kas pēc savas oriģinalitātes ir unikāls, florists izmanto visdažādākos ziedus: baltas, sarkanas rozes, tējas rozes, kallas, orhidejas, lizantes, peonijas, alstromērijas, lillijas un vēl daudzus citus ziedus. Īpaši pievilcīgi un skaisti izskatās līgavas pušķis, kas vienlaicīgi ietver sevī vairākus ziedu veidus dažādās nokrāsās. Kāzu ziediem ir jāatspoguļo līgavas maigumu un ir jāatbilst viņas tēlam. Lai izveidotu skaistu pušķi, nepietiek vien ar floristikas zināšanām, īpašu lomu spēlē arī cilvēka fantāzija, kas gatavo maigas, jutekliskas kompozīcijas. Mūsu floristu komanda mīl ziedus un mīl savu nodarbošanos, tādēļ droši varat uzticēt viņiem rūpes par saviem svētkiem.

Ziedu veikals internetā Flowersriga.lv piedāvā arī pakalpojumu ziedu piegāde. Tādējādi, jebkuram intreresentam ir iespēja ne tikai pasūtīt ziedus, bet arī saņemt tos tuvākajā laikā uz jebkuru adresi Rīgā un citās Latvijas pilsētās, neizejot no mājām. Bez tam, ziedu piegāde Rigā un citur Latvijā var tikt īstenota anonīmi, ja tiek gatavots pārsteigums mīļotajam cilvēkam.

Ziedu piegāde Rīgā  no «Flowers Riga» ļaus piedot rozīnīti, jebkuram notikumam vai vienkārši izrotāt parastu dienu ar spilgtiem toņiem. Tagad piedāvājam bezmaksas piegādi Rīgā pirkumiem virs 25.00 EUR! 

Ziedu kurjers Rīgā un citās Latvijas pilsētās vienmēr gatavs jūs iepriecināt.

Mājas lapas izveide - WEBstyle.lv