Rozes un gerberas ziedu pušķī

Rozes un gerberas ziedu pušķī

Rozā rozes un rozā gerberas ziedu pušķī. Ziedi ar piegādi Rīgā un Rīgas apkaimē.
Izvēlieties piegādes pilsētu
Pilsēta
Ziedu pušķis. Lieluma un cenas izvēle
56.90 EUR

Ja jums rodās neskaidrības, lasiet zemāk norādītos paskaidrojumus vai arī rakstiet mums e-mail.

Ziedu piegādes datums
Izvēlies datumu
Atzīmējiet, ja vēlaties, lai jūsu sūtījums sasniedz adresātu noteiktā laikā (+14.00 EUR, VIP līnija).

Izvēlieties datumu, mēnesi un gadu, kad ziedu sūtījumam jānonāk Jūsu izvēlētajā adresē. Ja vēlaties – varat pieteikt sūtījumu, kas jāpiegādā pat pēc vairākiem mēnešiem, bet ja steidzami - visbiežāk sūtījums sasniedz savu adresi vienas, divu darba dienu laikā. Ja neizvēlēsieties VIP līniju, sūtījums sasniegs adresātu dienas laikā rindas kārtībā.

Ziedu piegādes adrese
Vārds Uzvārds
Telefons E-pasts
Piegādes vieta Uzņēmums(ja ir)
Ielas nosaukums Mājas,dzīvokļa Nr
Pasta indekss
Komentāri

Lūdzu ierakstiet precīzu adresi uz kuru vēlaties nosūtīt ziedus.  Mēģiniet aizpildīt visus laukumus. Telefona numuram pārbaudiet vai ir visi cipari. Uzņēmums jāaizpilda, ja adrese ir iestādē. Mēs negarantējam piegādi uz armijas kara daļām, kuģiem, lidmašīnām, lidostām, ostām, kempingiem u.c. līdzīgām vietām. Vairāk par piegādes adresi…

Ko, lai mēs rakstām kartiņā?
Piemērs
Teksts
Tavs vārds kartiņā
Kartiņa

Katram sūtījumam pievienojam bezmaksas kartiņu ar vēlējumu. Lūdzu izvēlieties kādu no dotajiem paraugiem vai arī ierakstiet savu vēlējumu, vai savu vārdu. Ja  neko neierakstīsiet, sūtījums būs anonīms. Ņemiet vērā, ka teksts kartiņā tiks attēlots tieši tāds, kā būsiet rakstījis.

Informācija par pasūtītāju
Vārds*
Uzvārds*
Telefons*
E-pasts*
Visu informāciju par pasūtījumu saņemsiet uz šo e-mail adresi
Cita e-pasta adrese

Uz šo e-pastu pēc pasūtījuma veikšanas dažu minūšu laikā ir jāpienāk apstiprinājumam, ka Jūsu pasūtījums pieņemts apstrādei. Ar šo e-pastu Jūs arī varat ieiet "Mani pirkumi" un apskatīties pasūtījuma statusu: vai tas ir pieņemts vai jau piegādāts. Otru e-pastu mēs prasām gadījumam, ja pirmo būsiet norādījuši kļūdaini vai arī tas nedarbosies. Ja radīsies jautājumi sakarā ar pasūtījumu, mēs Jums rakstīsim uz e-pastu.

Tikai juridiskām personām
Uzņēmuma nosaukums
Juridiskā adrese
PVN Reģ. Nr. vai Reģ. Nr.
Banka
Bankas kods
Konta Nr.
Lūdzu, atzīmējiet papildpakalpojumus
3.56 EUR Iesaiņot kā dāvanu
5.55 EUR Lūdzu paši precizējiet vienu no piegādes adreses nepilnībām, jo es neierakstīju: precīzu adresi, telefona nr., ielu, mājas vai dzīvokļa numuru, firmas nosaukumu vai durvju kodu.
Apmaksa, pasūtījuma kopsavilkums
Pirkums Cena, EUR
Rozes un gerberas ziedu pušķī
Maksa par piegādi un pakalpojuma apstrādi:
VIP līnija
Iesaiņot kā dāvanu
Piegades adreses precizēšana
Kopā summa apmaksai
Apmaksas veids

Droši pirkumi tiešsaistē ar Mastercard, Visa un Swedbank

Saņēmējs: SIA RELAND, adrese: Brīvības 90-11, Rīga, LV-1001, Latvija

Šeit ir redzama galīgā cena EUR, kas Jums ir jāmaksā. Standarta piegādes maksa atbilst tikai pilsētās dzīvojošiem adresātiem! Par katru tālāku ārpuspilsētas adresi jāraksta e-mail uz info@flowersriga.lv, lai aprēķinātu individuālu piegādes maksu.  Lai samaksātu par pirkumu, Jums jāspiež Pasūtīt ziedus un Jums atvērsies nākamā lapa, kas ir speciāli veidota tā, lai garantētu Jūsu maksājuma drošību. Tur ievadīsiet savas kartes datus un samaksāsiet. Vairāk par apmaksu… Valūtas kalkulators 

Piekrītu www.flowersriga.lv servisa un piegādes noteikumiem
Kontakti | Sākums | Ziedu piegādes serviss. Noteikumi | Lapas karte

Kādu dāvanu pasniegt dārgam un mīļam cilvēkam, lai izraisītu smaidu un prieku dvēselē? Vienalga cik skaista dāvana tā būtu, nekas nevar izraisīt tik siltas jūtas, kā no visas sirds uzdāvinātais svaigu, skaistu ziedu pušķis.

Ziedi kalpo par vislabākajiem starpniekiem divu cilvēku saskarsmē. Tie ir kā ceļveži mūsu dzīvē, sniedz mums prieku, atspoguļo emocijas, apliecina uzmanību. Tieši ziedu pušķi ir spējīgi bez vārdiem parādīt jūtas, kuras ir tik grūti izteikt citādi.

Ja esat nolēmis kādu sveikt ar ziediem, visērtākais un ātrākais variants ir ziedu pasūtīšana mūsu interneta veikalā ar piegādi adresātam. Te ir pieejams plašs katalogs, dažādi ziedu pušķu paraugi visiem dzīves gadījumiem, ziedu kompozīcijas, grieztie ziedi uz sakitu, krāšņi rožu pušķi, ziedu grozi dažādās cenu kategorijās. Veicam ārtu ziedu piegādi Rīgā un Rīgas apkaimē, Jūrmalā, Mārupē, Ādažos, Baltezerā un citur. Ziedu piegādi Rīgā kvalitatīvi un profesionāli veic mūsu kurjeru dienests.

Mūsdienu floristika no ziediem ļauj veidot ne tikai vienkārši pušķus, bet īstus mākslas šedevrus - burvīgas ziedu kompozīcijas. Baltas rozes, rotātas ar zaļumiem, lietišķas sarkanas tulpes, maigas rozā gerberas vai jautras margrietiņas – tie nav vienkārši ziedi, tie ir unikāli jūtu paudēji. 

Tomēr, liela nozīme ir tam, kam ir domāti ziedi, kā arī statusam. Vai ziedi tiks pasniegti draugam, kolēģim, biznesa partnerim, vai arī tuvam un mīļam cilvēkam. Vai tie būs ziedi maigos toņos sveikšanai ar bērniņa piedzimšanu, vai kaislīgi sarkanas rozes mīļotai Valentīna dienā. Kas attiecas uz tādiem svētkiem, kā Mātes diena, tad šis ir tas gadījums, kad var nopirkt ziedus atturīgā, bet mīļā kompozīcijā: pušķi ar rozā rozēm, alstromērijām, peonijām un ne tikai.

Par īpaši spilgtu, neaizmirstamu  un, tajā pašā laikā, maigu ziedu pušķi sapņo līgava. Un, lai radītu kāzu pušķi, kas pēc savas oriģinalitātes ir unikāls, florists izmanto visdažādākos ziedus: baltas, sarkanas rozes, tējas rozes, kallas, orhidejas, lizantes, peonijas, alstromērijas, lillijas un vēl daudzus citus ziedus. Īpaši pievilcīgi un skaisti izskatās līgavas pušķis, kas vienlaicīgi ietver sevī vairākus ziedu veidus dažādās nokrāsās. Kāzu ziediem ir jāatspoguļo līgavas maigumu un ir jāatbilst viņas tēlam. Lai izveidotu skaistu pušķi, nepietiek vien ar floristikas zināšanām, īpašu lomu spēlē arī cilvēka fantāzija, kas gatavo maigas, jutekliskas kompozīcijas. Mūsu floristu komanda mīl ziedus un mīl savu nodarbošanos, tādēļ droši varat uzticēt viņiem rūpes par saviem svētkiem.

Ziedu veikals internetā Flowersriga.lv piedāvā arī pakalpojumu ziedu piegāde. Tādējādi, jebkuram intreresentam ir iespēja ne tikai pasūtīt ziedus, bet arī saņemt tos tuvākajā laikā uz jebkuru adresi Rīgā un citās Latvijas pilsētās, neizejot no mājām. Bez tam, ziedu piegāde Rigā un citur Latvijā var tikt īstenota anonīmi, ja tiek gatavots pārsteigums mīļotajam cilvēkam.

Ziedu piegāde Rīgā  no «Flowers Riga» ļaus piedot rozīnīti, jebkuram notikumam vai vienkārši izrotāt parastu dienu ar spilgtiem toņiem. Tagad piedāvājam bezmaksas piegādi Rīgā pirkumiem virs 25.00 EUR! 

Ziedu kurjers Rīgā un citās Latvijas pilsētās vienmēr gatavs jūs iepriecināt.

Mājas lapas izveide - WEBstyle.lv